Affittacamere Alessia&Calliope

Penzion

Řím, ItálieVia Pelagio I 12-14, 00165

Orientační cena za noc pro 2 osoby~3 287 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 3 hosty
  • Až 18 m²
  • Ložnice: 1

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~3 287 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O penzionu

Affittacamere Alessia&Calliope nabízí ubytování v lokalitě Řím. Jídlo si lze připravit ve sdílené kuchyni.

K dispozici jsou pokoje o ploše od 15 do 18 m². Ve všech najdete fén, vlastní koupelnu, televizi a klimatizaci.

Ubytování je od místa „Vatican Hill“ vzdálené 780 m. „Sacristy“ je ve vzdálenosti 430 m od penzionu.

Hosté mají Wi-Fi zdarma a mohou si nechat zavazadla v úschovně. Za letištní transfer se platí příplatek.

Vzdálenosti k vybraným místům

Vatikán500 m
Svatopetrské700 m
Petra800 m
Campo de Fiori1,8 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento penzion vašim potřebám?

Možnosti ubytování

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPostele
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí315 m²Velká manželská postel (velikosti King)
Rodinný pokoj (2 dospělí a 1 dítě)316 m²2 × Samostatná postel, Velká manželská postel (velikosti King)
Dvoulůžkový pokoj Comfort s manželskou postelí318 m²Velká manželská postel (velikosti King)
Dvoulůžkový pokoj Economy s manželskou postelí216 m²Velká manželská postel (velikosti King)
Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte své priority a porovnejte pokoje v penzionu Affittacamere Alessia&Calliope podle potřeb svého pobytu. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Vybavení v každém ubytování

  • Vlastní koupelna
  • klimatizace
  • fén
  • lednice
  • psací stůl

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

▾

Rodinný pokoj (2 dospělí a 1 dítě)

▾

Dvoulůžkový pokoj Comfort s manželskou postelí

▾

Dvoulůžkový pokoj Economy s manželskou postelí

▾

Affittacamere Alessia&Calliope - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Letištní transfer
  • Úschova zavazadel

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Poplatky a záloha

Ubytování může vyžadovat zálohu ve výši 50 EUR. Úhrada: hotovost; při přihlášení. Vrácení: hotovost; při odhlášení.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 3 let · zdarma

Přistýlka - pro děti od 0 do 11 let

Přistýlka - pro děti od 12 let

Zvířata

  • Informace ubytování - původní jazyk
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Prosím, informujte o čase příjezdu předem.

Lze využít pole pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo kontaktovat ubytování.

A surcharge of EUR 25 applies for arrivals from 22:00 until 23:30.

From 23:30 until 06:00 late check-in costs EUR 40.

Pozdní příjezd musí ubytování předem potvrdit.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Jazyky
  • anglicky
  • španělsky
  • francouzsky
  • italsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 058091-AFFA05246

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Roma San Pietro“ od ubytování „Affittacamere Alessia&Calliope“?

Železniční stanice „Roma San Pietro“ se nachází 320 m vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Rome Ciampino Airport“ od ubytování „Affittacamere Alessia&Calliope“?

Rome Ciampino Airport se nachází 15,7 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 437 recenzí hostů je 8,1/10 . Přečtěte si recenze penzionu Affittacamere Alessia&Calliope nebo přidejte vlastní.

Podělte se o zkušenosti z pobytu v ubytování Affittacamere Alessia&Calliope. Napište, jak hodnotíte pokoj, čistotu a služby. Vaše recenze pomůže ostatním vybrat si ubytování.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Affittacamere Alessia&Calliope - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 3★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~3 287 Kč
Typická cena
~3 493 Kč

Levnější než 6 z 10 ubytování 3★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 3★ nebo obdobné úrovně: 387

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~3 287 Kč
Typická cena
~3 499 Kč

Toto ubytování je o 6 % levnější než typická cena této skupiny.

Ubytování 3★ nebo obdobné úrovně pro hosty s domácími mazlíčky a s letištním transferem: 88

Za podobnou cenu

~2 794 Kč – ~3 780 Kč

  • Porovnaná ubytování 176
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 78
  • S bazénem 5
  • Se snídaní 52

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Il Monastero Collection

9,0/10 ~3 639 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.