Bettoja Hotel Mediterraneo

Via Cavour 15, 00184 Rzym, Włochy

  • Do 4 osób
  • Do 45 m²
  • Sypialnie: 1
  • Parking

Bettoja Hotel Mediterraneo ma średnią ocenę gości 8,9/10 (1 480 opinii). Odległość od centrum wynosi 1,45 km. Obiekt oferuje m.in. klimatyzację, restaurację oraz pobyt ze zwierzętami.

Czterogwiazdkowy Bettoja Hotel Mediterraneo, położony w tętniącej życiem dzielnicy Esquilino w Rzymie, oferuje panoramiczny taras na dachu z widokiem na miasto. Hotel znajduje się zaledwie 200 metrów od dworca kolejowego Roma Termini. Ten elegancki obiekt dysponuje 239 pokojami urządzonymi w klasycznym stylu, które zapewniają bezpłatne Wi-Fi oraz klimatyzację.

Bettoja Hotel Mediterraneo jest także blisko imponującej Bazyliki Santa Maria Maggiore - spacer zajmuje około pięciu minut. Forum Romanum i Koloseum znajdują się w łatwym zasięgu pieszym tą samą ulicą, umożliwiając gościom szybki dostęp do najważniejszych rzymskich zabytków.

Pokoje wyposażone są w telewizory LCD z telewizją satelitarną, indywidualnie sterowaną klimatyzację oraz dźwiękoszczelne ściany dla większego komfortu. Do dyspozycji gości są szafy lub garderoby, poduszki puchowe i syntetyczne, biurka do pracy oraz miejsca do siedzenia obejmujące sofy. W pokojach znajduje się także prasowalnica do spodni, sejf na laptopa, drewniana podłoga oraz łóżeczka dziecięce dostępne na życzenie. Łazienki prywatne wyposażone są w wannę lub prysznic wraz z bezpłatnymi kosmetykami takimi jak szampon i odżywka, wiele pokoi oferuje również szlafroki i kapcie, a niektóre apartamenty posiadają wannę spa.

Goście mogą korzystać z centrum fitness pozwalającego utrzymać formę oraz darmowego Wi-Fi dostępnego we wszystkich częściach hotelu. Oferta gastronomiczna obejmuje restaurację serwującą obfite śniadania ze świeżo pieczonymi ciastkami i sezonowymi owocami, bar czynny przez cały dzień proponuje napoje oraz gorące i zimne przekąski. Dodatkowe udogodnienia to parking (zarówno publiczny jak i prywatny) na terenie hotelu, usługa transportowa (za dodatkową opłatą), pralnia wraz z usługami czyszczenia chemicznego i prasowania, przechowalnia bagażu, pomoc konsjerża, bankomat/kasa automatyczna oraz kantor wymiany walut. Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych dzięki dostępowi windom, codziennie odbywa się sprzątanie pokoi a recepcja działa całodobowo zapewniając wsparcie o każdej porze dnia i nocy.

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~831 zł

Wybór pokoi

Pokój jednoosobowy typu Economy

  • prywatna łazienka
  • widok na miasto
  • klimatyzacja

1 osoba16 m²prywatna łazienka

Bettoja Hotel Mediterraneo - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • parking na terenie obiektu
  • klimatyzowane pokoje
  • pokoje dla rodzin
  • pokoje dla niepalących
  • przyjazne zwierzętom domowym
  • restauracja
  • bar

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

Do zagwarantowania rezerwacji bezzwrotnej wymagana jest karta kredytowa należąca do osoby meldującej się w obiekcie.

Jeżeli właścicielem karty nie jest osoba, na którą dokonana została rezerwacja, hotel poprosi o podanie danych innej karty kredytowej.

W przypadku wcześniejszego wyjazdu karta kredytowa Gościa zostanie obciążona opłatą za cały zarezerwowany pobyt.

W przypadku rezerwacji obejmujących więcej niż 5 pokoi mogą obowiązywać inne zasady działalności obiektu oraz dodatkowe opłaty.

Przy zameldowaniu wymagany jest ważny dowód tożsamości ze zdjęciem oraz karta kredytowa.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • IT058091A15XK0KEQC
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Bettoja Hotel Mediterraneo”?

Zameldowanie: od 14:00. Wymeldowanie: do 12:00.

Czy Bettoja Hotel Mediterraneo oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Bettoja Hotel Mediterraneo” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Bettoja Hotel Mediterraneo”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Czy Bettoja Hotel Mediterraneo ma restaurację lub oferuje śniadanie?

Na miejscu działa restauracja.

Czy Bettoja Hotel Mediterraneo ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Gdzie znajduje się Bettoja Hotel Mediterraneo?

Obiekt znajduje się w miejscowości Rzym.

Bettoja Hotel Mediterraneo na mapie: Rzym

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Bettoja Hotel Mediterraneo

Średnia ocena z 1 480 opinii na Booking.com to 8,9/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Bettoja Hotel Mediterraneo. Dodaj swoją na worldhotels-in.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10