Palazzo Ripetta

Via Di Ripetta 231, 00186 Řím, Itálie

  • Až pro 5 hostů
  • Až 81 m²
  • Ložnice: 2
  • Parkování

Palazzo Ripetta nabízí ve městě Řím bar, bezplatné Wi-Fi a rodinné pokoje. Jeden pokoj může mít až 81 m². Některé pokoje mají až dvě ložnice. V jednom pokoji je místo nejvýše pro pět osob. Ve všech pokojích patří k vybavení vlastní koupelna a klimatizace. Využít lze parkoviště, terasu a restauraci.

Místo „Palazzo Núñez-Torlonia“ leží 560 m od ubytování.

Vzdálenosti jsou orientační. Délka trasy se může lišit.

Vzdálenosti k vybraným místům

Basilica of Saint Augustine in Campo Marzio830 m
Parco Regionale Urbano del Pineto3,9 km
Basilica di Sant’Apollinare alle Terme850 m
Riserva Naturale Valle dei Casali6,5 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~21 266 Kč

Jak zjistit dostupnost ubytování Palazzo Ripetta?

Vyberte termín pobytu a klikněte na „Zobrazit dostupnost“. Pokud ubytování nebude k dispozici, uvidíte podobná ubytování v daném termínu nebo návrhy jiných termínů.

Nabídka pokojů

Dvoulůžkový pokoj Prestige s manželskou postelí

  • vlastní koupelna
  • výhled na město
  • klimatizace

2 osoby30 m²vlastní koupelna

Palazzo Ripetta - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště v objektu
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Domácí zvířata povolena
  • Restaurace
  • Bar

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezddo

Děti a přistýlky

Osobě, která se přihlašuje k pobytu, musí být alespoň 18 let.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 2 let · zdarma

Zvířata

  • Domácí zvířata jsou povolena. Může být účtován poplatek.
Důležité informace

Any type of extra bed or child's cot/crib is upon request and needs to be confirmed by management.

Supplements are not calculated automatically in the total costs and will have to be paid for separately during your stay.

Palazzo Ripetta is a pet-friendly hotel.

Please bear in mind that this accommodation only allows one dog per room and there is a weight limit of 10 kg.

There will be an additional supplement to be settled upon check out.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Při předčasném odjezdu se platí celá částka za pobyt.

Jazyky
  • AR
  • německy
  • anglicky
  • španělsky
  • francouzsky
  • italsky
  • rusky
  • čínsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 058091-ALB-01344

Palazzo Ripetta na mapě: Řím

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Palazzo Ripetta“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 14:00. Odhlášení: do 12:00.

Je u objektu „Palazzo Ripetta“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Palazzo Ripetta“ dostupné Wi-Fi?

Wi-Fi je zdarma.

Pro kolik hostů je Palazzo Ripetta určen?

V nabídce jsou pokoje až pro 5 osob na pokoj.

Má Palazzo Ripetta restauraci nebo nabízí snídani?

V ubytování je restaurace.

Kde se nachází Palazzo Ripetta?

Ubytování se nachází ve městě Řím.

Jak daleko je Flaminio od ubytování „Palazzo Ripetta“?

Flaminio se nachází 490 m od ubytování.

Jak daleko je letiště „Rome Ciampino Airport“ od ubytování „Palazzo Ripetta“?

Rome Ciampino Airport se nachází 15,5 km od ubytování.

Recenze ubytování Palazzo Ripetta

Průměrné hodnocení z 400 recenzí na Booking.com je 9,4/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Palazzo Ripetta zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na worldhotels-in.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10