Terrace Governo Vecchio

Apartament

Rzym, Włochy44 Via del Governo Vecchio, 00186

  • Do 4 osób
  • Powierzchnia: 45 m²
  • Sypialnie: 1

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Jak sprawdzić dostępność w obiekcie Terrace Governo Vecchio?

Wybierz termin pobytu i kliknij „Zobacz dostępność”. Jeśli obiekt nie będzie dostępny, zobaczysz podobne obiekty w wybranym terminie lub propozycje innych dat.

Terrace Governo Vecchio znajduje się w miejscowości Rzym. „Apartament” ma 45 m² i mieści do 4 osób. Układ obejmuje 1 sypialnię. Posiłki można przygotowywać w kuchni lub aneksie kuchennym.

Obiekt ma ogród i taras. Plac Piazza Navona znajduje się 400 m od obiektu.

Odległości są orientacyjne. Długość trasy może się różnić.

Odległości do wybranych miejsc

Plac Piazza Navona400 m
Plac Campo de Fiori400 m
Plac Wenecki1,3 km
Fontanna di Trevi1,3 km

Czy ten obiekt odpowiada Twoim potrzebom?

Może pasować, jeśli…

Wybór pokoi

Apartament

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Wiek przy zameldowaniu

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Pobyt dzieci

Goście mogą przebywać w obiekcie niezależnie od wieku.

Pobyt dzieci jest dozwolony.

Internet

Wi-Fi jest dostępne. Korzystanie jest bezpłatne.

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Informacja obiektu — język oryginału

A surcharge of EUR 35 applies for arrivals between 19:00 and 23:00, while a surcharge of EUR 50 applies for arrivals after 23:00.

Obiekt musi potwierdzić każdą prośbę o późniejszy przyjazd.

Extra fees will be charged depending on the time/day of check-in:

- Between 07:00 PM and 10:00 PM: € 35,00

- Sunday and public holidays until 11:00 PM: € 35,00

- Sunday and public holidays after 11:00 PM: € 50,00

(Public holidays: January 1, 6 / Easter, Easter Monday / April 25 / May 1 / June 2, 29 / August 15 / November 1 / December 8, 25, 26)Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Języki
  • angielski
  • włoski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • 058091-LOC-02455

Terrace Governo Vecchio - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • klimatyzacja
  • całkowity zakaz palenia
  • taras

Terrace Governo Vecchio na mapie: Rzym

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest minimalny wiek przy samodzielnym zameldowaniu?

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Czy można przyjechać ze zwierzęciem?

Zwierzęta nie są akceptowane.

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania?

Zameldowanie: od 15:00. Wymeldowanie: do 10:00.

Jakie zakwaterowanie oferuje obiekt?

Apartament: do 4 osób; 45 m²; liczba sypialni: 1. Zobacz także szczegóły wyposażenia.

Czy można samodzielnie gotować lub zrobić pranie?

W tym apartamencie jest kuchnia lub aneks kuchenny.

Czy jest Wi-Fi i czy obowiązuje opłata?

Wi-Fi jest dostępne. Korzystanie jest bezpłatne.

Jak daleko od obiektu „Terrace Governo Vecchio” znajduje się Lepanto?

Lepanto znajduje się 1,5 km od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Terrace Governo Vecchio” znajduje się lotnisko „Rome Ciampino Airport”?

Rome Ciampino Airport znajduje się 15 km od obiektu.

Opinie o Terrace Governo Vecchio

Średnia ocena z 95 opinii gości to 8,4/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Terrace Governo Vecchio. Dodaj swoją na worldhotels-in.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10