Er Centurione

Penzion

Řím, ItálieVia Pellegrino Matteucci 41 scala A, int. 1 - 7, 00154

Orientační cena za noc pro 2 osoby~2 421 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 3 hosty
  • Až 25 m²
  • Ložnice: 1
  • Parkování

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~2 421 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O penzionu

Er Centurione se nachází v lokalitě Řím. Hostům je k dispozici sdílená kuchyň.

Ubytování a místo „Aventine Hill“ dělí 1,3 km. Místo „Polo museale ATAC Porta San Paolo“ je vzdálené 310 m od ubytování. Na místě najdete terasu. Hosté mohou použít výtah.

V nabídce jsou apartmá a pokoje o ploše od 16 do 25 m². Všechny mají vlastní koupelnu a fén. Nabízejí také televizi, trezor a klimatizaci. Lednice je ve všech apartmá.

Zaparkovat můžete přímo u ubytování. Zavazadla můžete nechat v úschovně a Wi-Fi využívat bez dalších poplatků.

Vzdálenosti k vybraným místům

Roma Trastevere2,6 km
Basilica San Paolo2,6 km
Koloseum2,7 km
Domus Aurea2,7 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Možnosti ubytování

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPostele
Apartmá s manželskou postelí King a vířivou vanou225 m²Velká manželská postel (velikosti King)
Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí216 m²Manželská postel
Třílůžkový pokoj325 m²Samostatná postel, Velká manželská postel (velikosti King)
Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí222 m²Velká manželská postel (velikosti King)
Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Porovnejte pokoje v penzionu Er Centurione a vyberte si podle svých potřeb. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Vybavení v každém ubytování

  • Vlastní koupelna
  • klimatizace
  • ručníky
  • fén
  • psací stůl

Apartmá s manželskou postelí King a vířivou vanou

▾

Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí

▾

Třílůžkový pokoj

▾

Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí

▾

Er Centurione - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště v objektu
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje
  • Denní úklid
  • Terasa
  • Expresní přihlášení a odhlášení

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Zaparkovat můžete přímo u ubytování.

Zvířata

  • Informace ubytování - původní jazyk
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

check-in after 23:00 comes at an extra cost of 20€ per hour.

Check-in after 01:00 is not possible.

Pozdní příjezd musí ubytování předem potvrdit.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • anglicky
  • španělsky
  • francouzsky
  • italsky
  • portugalsky
  • TL
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 058091-AFF-05584

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Roma Ostiense“ od ubytování „Er Centurione“?

Železniční stanice „Roma Ostiense“ se nachází 410 m vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Rome Ciampino Airport“ od ubytování „Er Centurione“?

Rome Ciampino Airport se nachází 12,3 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 466 recenzí hostů je 7,5/10 . Přečtěte si recenze penzionu Er Centurione nebo přidejte vlastní.

Rahul10 - 2025
7/10
★★★★☆

Bylo to dobré. Naproti byl supermarket a pět minut odtud velmi dobrá řecká restaurace Greco. Poloha byla v pořádku.

ℹ) Recenze Er Centurione nevyjadřují stanovisko worldhotels-in.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Er Centurione - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 3★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~2 421 Kč
Typická cena
~3 493 Kč

Levnější než 9 z 10 ubytování 3★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 3★ nebo obdobné úrovně: 387

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~2 421 Kč
Typická cena
~3 166 Kč

Toto ubytování je o 24 % levnější než typická cena této skupiny.

Ubytování 3★ nebo obdobné úrovně pro hosty s domácími mazlíčky a s parkováním: 62

Za podobnou cenu

~2 058 Kč – ~2 784 Kč

  • Porovnaná ubytování 97
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 56
  • S bazénem 5
  • Se snídaní 25

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Hotel Domus Praetoria

9,0/10 ~2 757 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.