Hotel dei Consoli Vaticano

Via Varrone 2/D, 00193 Řím, Itálie

  • Až pro 2 hosty
  • Až 20 m²
  • Ložnice: 1

Hotel dei Consoli Vaticano leží 2,21 km od centra. Průměrné hodnocení hostů je 8,4/10 (960 hodnocení). Hostům ubytování nabízí mimo jiné bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a terasu.

Hotel dei Consoli Vaticano je 4hvězdičkový hotel situovaný v římské čtvrti Vaticano Prati, pouhých 400 metrů od stanice metra Ottaviano a méně než 1 km od stanice Lepanto. Nabízí terasu a klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. Hotel má celkem 17 zvukotěsných pokojů, některé s výhledem na město, každý vybavený vlastní koupelnou.

Hotel se nachází jen 700 metrů od Vatikánských muzeí a v pohodlné chůzi od Náměstí svatého Petra, Baziliky svatého Petra a Castel Sant'Angelo. Do centra Říma je to méně než 2 km. Letiště Roma Ciampino je vzdáleno přibližně 18 km.

Pokoje jsou vybaveny individuálně ovládanou klimatizací, minibarem, skříní či šatní skříní a trezorem na cennosti. Jsou koberci pokryté a zařízené pohovkami nebo rozkládacími pohovkami s možností buzení na vyžádání. Koupelny mají vanu nebo sprchu, vybrané apartmá disponují také spa vanou. Součástí jsou doplňky zdarma jako šampon, tělové mýdlo a fén.

Mezi služby hotelu patří denní úklid pokojů i úschova zavazadel. K dispozici je výtah do všech pater a za příplatek kyvadlová doprava. Každé ráno se podává bufetová snídaně ve stylu italské či americké kuchyně. Personál recepce s nepřetržitým provozem hovoří několika jazyky a pomáhá hostům během celého pobytu.

Vyberte data a zobrazte ceny

Nabídka pokojů

Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí

  • vlastní koupelna
  • výhled na město
  • klimatizace

2 osoby16 m²vlastní koupelna

Hotel dei Consoli Vaticano - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Klimatizované pokoje
  • všechny prostory nekuřácké
  • Každodenní úklid
  • Venkovní terasa
  • Recepční služby 24 hodin denně
  • Skladování zavazadel
  • Společné prostory

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Požadavky lze zadat při rezervaci nebo kontaktovat ubytování přímo.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 058091-ALB-00239
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Hotel dei Consoli Vaticano“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 14:00. Odhlášení: od 07:00 do 10:30.

Je v ubytování „Hotel dei Consoli Vaticano“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Hotel dei Consoli Vaticano určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 2 hosty.

Kde se nachází Hotel dei Consoli Vaticano?

Ubytování se nachází ve městě Řím.

Hotel dei Consoli Vaticano na mapě: Řím

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Hotel dei Consoli Vaticano

Průměrné hodnocení z 960 recenzí na Booking.com je 8,4/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Hotel dei Consoli Vaticano zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na worldhotels-in.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10