Pianeta Roma 127

Via Marcantonio Bragadin 127 2 PIANO, 00136 Rzym, Włochy

  • Do 4 osób
  • Do 18 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Sypialnie: 1

Obiekt Pianeta Roma 127 w miejscowości Rzym zapewnia gościom bezpłatne Wi-Fi oraz pokoje rodzinne. Musei Vaticani leży 710 m od obiektu B&B. Odległość do Parco Regionale Urbano del Pineto wynosi 1,6 km.

Wśród dostępnych pokoi powierzchnia może wynosić do 18 m². Największy pokój jest przeznaczony dla czterech osób i ma jedną sypialnię. Pokoje mają prywatną łazienkę i klimatyzację. Na terenie obiektu można skorzystać z prywatnego parkingu. Można zamówić transfer. Pokoje są sprzątane codziennie.

Odległości do wybranych miejsc

Plac Św Piotra1,8 km
Stacja metra Lepanto2,1 km
Rzym-Fiumicino27 km
Pinacoteca Vaticana720 m

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~463 zł

Jak sprawdzić dostępność w obiekcie Pianeta Roma 127?

Wybierz termin pobytu i kliknij „Zobacz dostępność”. Jeśli obiekt nie będzie dostępny, zobaczysz podobne obiekty w wybranym terminie lub propozycje innych dat.

Wybór pokoi

Pokój z łóżkiem typu king-size i wanną z hydromasażem

  • prywatna łazienka
  • klimatyzacja
  • wanna z hydromasażem

2 osoby18 m²prywatna łazienka

Pianeta Roma 127 - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • prywatny parking
  • klimatyzacja
  • pokoje rodzinne
  • całkowity zakaz palenia
  • transfer lotniskowy
  • codzienne sprzątanie
  • obsługa pokoju

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Łóżeczko dziecięce - dla dzieci w wieku 0–2 lat

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Języki
  • angielski
  • włoski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • IT058091B4DECFCOPK

Pianeta Roma 127 na mapie: Rzym

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Pianeta Roma 127”?

Zameldowanie: od 13:00 do 23:00. Wymeldowanie: od 10:00 do 10:30.

Czy Pianeta Roma 127 oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Pianeta Roma 127” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Pianeta Roma 127”?

Maksymalnie mogą tu nocować 4 osoby.

Czy Pianeta Roma 127 ma restaurację lub oferuje śniadanie?

Na miejscu serwowane jest śniadanie.

Czy Pianeta Roma 127 ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Jak daleko od obiektu „Pianeta Roma 127” znajduje się Cipro?

Cipro znajduje się 280 m od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Pianeta Roma 127” znajduje się najbliższe lotnisko?

Aeroporto di Roma-Fiumicino znajduje się 19,3 km od obiektu.

Opinie o Pianeta Roma 127

Średnia ocena z 1 111 opinii na Booking.com to 5,5/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Pianeta Roma 127. Dodaj swoją na worldhotels-in.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10